Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti
Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti

Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti (CİR000518)

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺17,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,59(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8681410000518

Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti 

Cilt bakımı son yıllarda gelişen kozmetik sektörünün bir ürünüdür. Hem profesyonel hem de bireysel olarak cilt bakımı için çeşitli maskeler ve bakım malzemeleri üretilmektedir. Özel tasarlanan bu ürünlerden biri de Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti 3 aşamadan oluşan bir bakım maskesidir. Özel içeriği ile yıpranmış, kuru, yorulmuş ve bakıma ihtiyaç duyan ciltlerde kesin sonuç veren bir maskedir.

Cilt bakımı sağlıklı görünüm için cilde yapılan uygulamaların tamamıdır. Bu bakımlar arasında yer alan maskeler ise düzenli kullanımlarda cildin tamamen düzelmesini sağlar. Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti farklı içeriği ile dikkat çeken ürünlerden biridir. Cilde canlılık, ipeksi bir görünüm, pürüzsüzlük ve sağlık katar. Bu kazanımlar sayesinde cildin son dere hoş görünümü sağlanır. Öte yandan ipeksi görünüm yanı sıra var olan kırışık ve çizgileri de tamamen ortadan kaldırır. Kırışıklar için kullanılıyor ise ürünün sık sık kullanılması gereklidir.

Cire Aseptine Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti Kullanımı

Yoğun içeriğe sahip bir ürün olan salyangoz maske kiti 3 aşamadan oluşur. Bu aşamalar sırası ile, maske öncesi yoğun bakım kremi, kağıt maske, maske sonrası geve kremi şeklinde sıralanmaktadır. Bu sıra ile ve düzenli olarak kullanıldığında etkili olan bir maskedir. Özellikle son aşama olan gece kremi cildi rahatlatır ve canlılığı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR