Fazıl Çil Kremi 40 gr
Fazıl Çil Kremi 40 gr

Fazıl Çil Kremi 40 gr (FAZ200690)

Marka : Fazıl
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺82,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8681820200690

Fazıl Çil Kremi 40 gr

Ten renginiz ne olursa olsun cildinizde lekeler oluşabilir. Leke oluşumunun başlıca nedeni ise, güneştir. Bunun yanı sıra hormonal değişiklikler, genetik ve yanlış ürün kullanımı da leke oluşumuna neden olabilir.

 Güneş, ilerleyen yaş, zararlı kimyasallar içeren makyaj malzemelerinin kullanımı, ciltte oluşan aknelerin izleri ve cildin yeterince temizlenmiyor olması ciltte lekelere, renk değişimlerine sebep olabilir. Cilt lekelerinin sıklıkla yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde oluşmakla birlikte, güneşe ve dış etkilere maruz kalan tüm vücut bölümlerinde de leke oluşabilir. Bu lekeleri önlemek adına cilt temizliğine ve bakımına özen göstermek, yaz, kış güneş kremi sürerek dışarı çıkmak en doğru yoldur. Ancak oluşmuş cilt lekelerini de gidermek için doğal çözümler bulabilmek mümkün. Bunun için öncelikle ciltte lekeye yol açan sebepleri gözden geçirmek gerekiyor.

Cilt lekeleri neden ve nasıl oluşur ? Cilde rengini veren melanin pigmentleri cildin bir bölgesinde biriktiğinde o bölgede cildin doğal renginden daha koyu bir leke oluşuyor. Lekelere neden olan diğer etkenler ise şu şekilde sıralanabilir;

  •           Güneş kremi olmadan uzun süre güneşe maruz kalmak,

  •           Genetik özelliklerin cilt lekelenmelerine elverişli olması,

  •           Kimyasal içerikli ilaç ya da kozmetiklerin kullanılması,

  •           Doğal olmayan yollarla bronzlaşmaya çalışmak (solaryum gibi)

 Fazıl çil kremi ve fazıl güneş kremi bu bağlamda cildinizde oluşmuş veya oluşabilecek güneş, çil vb lekelere karşı cildinizi korumada ve cildinize gerginlik ve parlaklık sağlama aşamasında size yardımcı olur. fazıl çil kremi çil ve lekelerin önlenmesi ve giderilmesi aşamasında büyük katkı sağlarken fazıl güneş kremi vucudunuzu zararlı güneş ışınları karşısında korur ve parlaklık sağlar. 80 yıllık geçmişimizin getirdiği engin tecrübe ve kaliteden ürünlerimizi temin ederek sizlerde faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR