Listerine Coolmint Ağız Bakım Ürünü 250ml
Listerine Coolmint Ağız Bakım Ürünü 250ml

Listerine Coolmint Ağız Bakım Ürünü 250ml (LİS703509)

Marka : Listerine
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺22,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 11
Barkod : 5010123703509

Listerine Coolmint Ağız Bakım Ürünü 

       Genel itibari ile diş macunu kaynaklı temizlik en sık kullanılan bakım yöntemi olmakla birlikte değişik ve etkili bakım sağlayıcı ürünler de göze çarpmaktadır. Özellikle Listerine Coolmint ağız bakım ürünü likit özelliği sayesinde oldukça kolay bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Gargara yapıdaki Listerine Coolmint ağız bakım ürünü ile dişlerin çürümelere karşı temizliği ve bakımı sağlanabilmektedir. Öyle ki yapılan araştırmalar sonucunda Listerine Coolmint ağız bakım ürünü sadece diş macunu kullanımına göre yarı yarıya daha fazla etkili bakım sağlayabilmektedir. Özel geliştirilmiş bileşimi sayesinde plak, tartar birikimine izin vermeyerek diş ve diş eti rahatsızlıklarına kesin çözümler sunmaktadır.


     Listerine Coolmint ağız bakım ürünü sayesinde diş etlerinin yanı sıra diş minelerini güçlendirmek de mümkündür. Bu sayede çürümelerin başladığı bölge olan mine tabakası güvenli bir şekilde korumaya almış olur. Bütün bu koruyucu özelliklerinin yanında Listerine Coolmint ağız bakım ürünü düzenli kullanıldığında sağlıklı ve ferah bir nefese sahip olma konusunda bireylerin bir numaralı yardımcısı olabilmektedir.

     Yapılan laboratuar sonuçları Listerine Coolmint ağız bakım ürününün günde iki kez düzenli olarak kullanıldığında etkili olduğunu göstermiştir.

Benzer Ürünler