Pic Solution Ice Sprey 150ML - Soğutucu Sprey 150 ml
Pic Solution Ice Sprey 150ML - Soğutucu Sprey 150 ml

Pic Solution Ice Sprey 150ML - Soğutucu Sprey 150 ml (PİC008811)

Marka : Pic
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 21
Barkod : 8058090008811

Pic Solution Ice Sprey 150ML - Soğutucu Sprey 150 ml

Ayrıntılar

Tıbbi Özellikleri :
Soğutucu özelliğe sahiptir.

Önerilen Kullanım Yeri :
Spor hekimliğinde ve topik olarak yüzeyin soğutulmasının istendiği durumlarda kullanılır.

Kullanılmaması gereken durumlar :
Dahilen kullanılamaz. Yaralı cilde uygulanmaz. Oral operasyonlarda kullanılmamalıdır. Etil klorüre karşı duyarlığı olan kişilerde kullanılmamalıdır.

Uyarılar/önlemler
Güneşten ve 25 C nin üzerindeki sıcaktan koruyunuz. Kullandıktan sonra boşken bile delmeyiniz. Ateşe veya kor halindeki yüzeylere sıkmayınız. Çıplak ateş bulunan yerlerden uzak tutunuz. Kullanım sırasında sigara içmeyiniz. Yüksek derecede alev alıcıdır. Bu üründeki çözücüler ve gazlar buhar ve hava ile patlayıcı ve tutuşma özelliği olan karışımlar oluşturur. Havalandırması iyi olan alanlarda kullanınız. Çöpe atmadan önce tamamen boşaltınız. Gözle temas halinde derhal bol suyla yıkayınız ve doktora başvurunuz. Etil klorür solunması ile ortaya çıkacak genel anestezik etkiler ; derin anestezi ve ölümcül komaya, dolayısıyla da kalp ve solunum durmasına yol açabileceğinden, kesinlikle solunmamalıdır.
Uzun süre etil klorüre maruz kalma ; karaciğer ve böbreklerde hasar oluşturabilir. Ayrıca, uzun süreli kullanımında kanser oluşturma riski bulunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, mutlaka doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz.

Yan etkiler/advers etkiler :
Lokal kullanım için yan etkileri bilinmemektedir. İstenmeyen bir etki görüldüğünde Sağlık Bakanlığı Türkiye Farmakovijilans Merkezine (TÜFAM) bildiriniz.

Kullanım şekli :
30 cm. uzaktan kısa süre sıkılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR