Renu Multiplus Lens Solüsyonu 360 ml
Renu Multiplus Lens Solüsyonu 360 ml

Renu Multiplus Lens Solüsyonu 360 ml (REN847344)

Marka : Renu
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺95,74(KDV Dahil)
İndirimli : ₺86,57(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 7391899847344

ReNu - Multiplus® -  Solüsyon

Son Kullanma Tarihi: 12/2021 

ReNu 360ml Kontakt L.ns Solüsyonu, çok amaçlı bir dezenfeksiyon çözeltisidir. Kontakt l.nslerinizin temizlemek amacıyla durulamak; nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı bir solüsyondur. 

Ayrıca ReNu ® L.ns Solüsyonu yumuşak kontakt l.nslerin günlük bakımı için nemlendirmeyi de sağlar. Renu, kullanıcıların yıllardır memnuniyetini her şeyi önünde tutmuş ve bu müşteri memnuniyetini kazanmayı başarabilmiş bir kontakt l.ns solüsyonudur. 

Gün boyu süren rahatlık; temizler, durular, dezenfe eder, ıslatır ve korur. Protein artıklarını uzaklaştırır.

İçeriği: Hydranate® (Hidroksialkilfosfonat %0,03, Borik asit, Edetat disodyum, %1 Poloksamin, Sodyum borat ve Sodyum klorid; %0,0001 Dymed? (poliaminopropil biguanid) ile korumaktadır.

Bütün ürünlerimiz BAUSCH + LOMB firmasından temin edilmektedir. Açılmamış Kutusunda adınıza kesilmiş faturayla birlikte, ekstra koli ile güvenli paketleme yapılarak, bedelsiz kargo edilir.

Uyarılar / Önlemler; Her kullanımdan sonra l.ns kabındaki solüsyonu dökünüz ve l.nsinizi tekrar koyarken solüsyonu yenileyiniz. Kullanmadığınız zamanlarda şişe kapağını kapalı tutunuz. Şişesinden l.ns kabına aktardığınız ve belli bir süre bekleyerek temizleme için bir defa kullandığınız solüsyonu ASLA TEKRAR KULLANMAYINIZ.  Çocukların ulaşamayacağı yerde, 25-27C'nin altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR