Tereson El,Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici 50 ML
Tereson El,Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici 50 ML

Tereson El,Ayak ve Koltuk Altı Terleme Önleyici 50 ML (TER440012)

Marka : Tereson
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺48,21(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,58(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8699137440012

ROLL ON degildir. Sprey şişededir.

Tereson 50 ml dir. Etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir.

Tereson hakkında her şey;


Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır.. 


Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 1-3 günde etki edecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Terlemeye 3-4 günde etki ettiği de gözlenmiştir.
Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır..

Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler,kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.

Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR